Kategorie

Nowości

InsERT Rewizor nexo - 1 stanowisko
1 217,70 zł
brutto: 989,00 zł
(netto: 804,07 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

PROMOCJA: WAPRO Fakir Biuro + KUBEK TERMICZNY + LINIJKA Z KALKULATOREM GRATIS !

 • Producent: WAPRO ERP by ASSECO
 • Cena brutto: 2 693,70 zł
 • (Cena netto: 2 190,00 zł)
 • szt.
 • Poleć produkt

Regulamin promocji w opisie na samym dole

BONUS na aktualizację w kolejnym roku!
Dofinansujemy Ci 10% wartości produktu,
z możliwością przedłużenia!

System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach

Stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami Asseco WAPRO ERP
Użytkowany niezależnie stanowi samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

Rozwój programu ukierunkowany jest na rozbudowę mechanizmów automatyzujących pracę księgowych oraz poprawę szybkości i wygody pracy, co pozwoliło znacznie obniżyć pracochłonność związaną z wprowadzaniem i dekretacją dokumentów czy zamykaniem okresów obrachunkowych. Program zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

 

Regulamin promocji ŚWIĄTECZNE TRIO

 

 1. Organizatorem promocji ŚWIĄTECZNE TRIO jest DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA, która dotyczy sklepu swiatprogramow.pl.
 2. Promocja ŚWIĄTECZNE TRIO trwa od 3 stycznia do 31 stycznia 2018 r.
 3. W ramach promocji każdy klient otrzyma kubek termiczny i linijkę z kalkulatorem do zamówienia złożonego w tym okresie poprzez sklep na oprogramowanie WAPRO KAPER lub WAPRO FAKIR w wariancie Biuro marki WAPRO ERP.
 4. Po złożeniu zamówienia na program WAPRO KAPER w wariancie Biuro klient otrzyma 1 kubek termiczny oraz 1 linijkę z kalkulatorem.
 5. Po złożeniu zamówienia na program WAPRO FAKIR w wariancie Biuro klient otrzyma 1 kubek termiczny oraz 1 linijkę z kalkulatorem.
 6. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Dom Handlowy Oprogramowania .
 7. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym DHO.