Kategorie

Nowości

WAPRO Aukcje Start 3000
brutto: 859,77 zł
(netto: 699,00 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

O firmie

DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA

Pierwszy Polski Dom Dystrybucyjny programów komputerowych, założony w 1993 roku jako jedna z pierwszych firm w kraju zajmująca się dystrybucją programów komputerowych oraz wsparciem serwisowym,

Ponad 5.000 polskich i zagranicznych programów i ich wersji w ofercie DHO takich jak programy użytkowe dla małych i średnich firm, programy biurowe, programy antywirusowe, programy edukacyjne, programy językowe, programy narzędziowe, programy branżowe, programy prawnicze, programy medyczne, multimedia, programy specjalizowane oraz programy wspomagające dla wielu dziedzin gospodarczych, programy z zakresu kultury, sztuki, nauki, ekonomii, itd., gry, książki / podręczniki z zakresu danej branży, tłumacze elektroniczne, wspomagający sprzęt komputerowy, usługi typu serwis hot-line www oraz prowadzenie pierwszej w kraju giełdy www programów second-hand. Sieć handlowa DHO obejmuje ok. 300 partnerów handlowych na terenie całego kraju. Referencje – to dziesiątki tysięcy użytkowników programów zakupionych poprzez sieć handlową DHO w kraju oraz jak najlepsze relacje handlowo – serwisowe DHO z ponad 100. producentami w kraju i z zagranicy. W wielu dziedzinach jest to najbogatsza w kraju oferta programów komputerowych, efekt naszej wieloletniej pracy w poszukiwaniu i wyborze najpewniejszych, najlepszych na rynku rozwiązań!

Przypominamy - jeśli życzą Państwo sobie BEZPOŚREDNIEGO i ODPOWIEDZIALNEGO SERWISU (demonstracja programów, sprzedaż, instalacja, szkolenie, stała opieka serwisowa, itp.) to zapraszamy serdecznie do kontaktowania sieci dilerów-Partnerów Handlowych DHO w kraju - lista z pełnymi adresami do uzyskania na naszej dystrybucyjnej stronie www.dho.com.pl lub prosimy o email do nas - dho@dho.com.pl - natychmiast znajdziemy Państwu najbliższego dilera-partnera handlowego DHO, to najbardziej odpowiedzialne firmy IT na Państwa terenie!

Takie rozwiązanie zapewni Państwa firmie najlepszą obsługę i również najlepszy serwis posprzedażny, SIEĆ dilerów IT - Partnerów Handlowych DHO to najlepsze rozwiązanie problemów, które moga wystąpić w Państwa komputerach na styku soft-ware i hard-ware. Liczą się dla Państwa firmy najlepsze rozwiązania i zabezpieczenia.