Speech2Go z głosem Ivona polskim

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARPO

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 178,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 142,27 zł 174,99 zł

Wybierz naturalny, czysty głos z oferty IVONA. Ten pakiet zawiera oprogramowanie Polish Voice i Speech2Go (S2G). Ciesz się przyjemnym głosem i wygodą syntezatora.

Dostępne głosy:
Kobiety: Agnieszka, Ewa, Maja,
Mężczyzna: Jacek, Jan.

S2G to oprogramowanie ogólnego przeznaczenia, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości syntezatora mowy. Potrafi czytać i słyszeć tekst w dokumentach i aplikacjach, rozpoznawać i czytać obrazy z tekstem dzięki wbudowanemu modułowi OCR.
S2G to świetne narzędzie do tworzenia plików mp3 do przygotowywania przemówień w podróży. Może to być Twoja książka, informacje z Twojej strony lub dowolny inny tekst. S2G rozpoznaje następujące formaty plików tekstowych: DOC, XLS, PPT, RTF, ODT, ODS, ODP, ODG, DOCX, XLSX, PPTX, PAGES, NUMBERS, KEYNOTE, FODP, FODS, FODT, PDF, EML i HTML.

Intuicyjny interfejs pozwala dostosować sposób odczytywania i wyświetlania tekstu do indywidualnych wymagań. Zalecane do pracy z głosem Ivony.

Specyfikacja:

- Obsługiwane są wszystkie syntezatory SAPI
- Łatwe tworzenie plików mp3
- Funkcja tworzenia plików Wave
- Wbudowany moduł rozpoznawania tekstu
- Intuicyjny interfejs
- Łatwa instalacja i aktywacja
- Automatyczna aktualizacja

Wymagania sprzętowe: Windows, 1 GHz, 512 MB RAM. To oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemami Windows 7, Windows 8, 8.1 i Windows 10. Windows RT nie jest obsługiwany.
Posłuchaj wybranych głosów na http://soft.harpo.com.pl/pl/.