Kategorie

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

SK-WP-1 (legalizowana) And Co., Ltd Japonia

  • Cena brutto: 1 463,70 zł
  • (Cena netto: 1 190,00 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Wagi posiadają stopień ochrony IP65 - wymagany wtedy, gdy pracują w zapylonym czy wilgotnym środowisku lub gdy trzeba je myć strumieniem wody. Stopień ochrony IP65 gwarantuje: ochronę całkowicie zapewniającą nieprzedostawanie się pyłu do wnętrza obudowy oraz to, że struga wody kierowana na obudowę z dowolnego kierunku nie może wywoływać szkodliwych skutków w urządzeniu.

CECHY:
Podlega legalizacji Pyło i wodoodporna (klasa IP-65) Obudowa i szalka ze stali nierdzewnej Duży i wyraźny wyświetlacz ciekłokrystaliczny Zasilana z baterii lub zasialcza sieciowego Automatuczny wyłącznik czasowy oszczędzający baterie Łatwa w obsłudze

MOŻLIWOŚCI:
Automatyczne zerowanie Duża różnorodność zastosowań

WYKORZYSTANIE:  Gastronomia - we wszelkiego rodzaju kuchniach, przetwórstwo spożywcze - mięsne czy rybne, zakłady produkcyjne, magazyny, w których występują agresywne warunki środowiskowe

Producent: AND Co., Ltd, Japonia