EDUSENSUS PAKIET Multimedialna Katecheza

  • szt.
  • Cena netto: 256,10 zł 349,00 zł 315,00 zł

eduSensus Multimedialna Katecheza

Multimedialna Katecheza, to produkt do wykorzystania przez katechetów realizujących katechezę na poziomie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Nieoceniona pomoc dla katechety, a zarazem intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie dydaktyczne. 

 

Zadania, które zawiera multimedialna katecheza nowa era mają charakter quizów i angażujących zadań. Na katechezie dzieci uczą się o Bogu i poznają historie Biblijne, ale także poznają zachowania etyczne. Przez co bohaterowie, którzy są umieszczeni w historiach, mają także inne zadanie, jak naukę postaw przez wskazywanie odpowiednich wzorców etycznych. Uczą oni tolerancji i szacunku wobec innych. Za poprawne wykonywanie zadań i wytrwałość uczniowie otrzymują specjalne nagrody, które są dodatkowym bodźcem, do dalszej pracy i poznawania kolejnych tematów i zagadnień

 

Multimedialna katecheza to pomoc dydaktyczna, która:

  • zawiera 42 atrakcyjne lekcje – 399 ekranów do wyświetlania na tablicach interaktywnych;
  • zwiększa zaangażowanie uczestników katechezy, motywuje i zachęca do nauki;
  • ułatwia katechecie pracę, oszczędza jego czas i daje satysfakcję zawodową;
  • zapewnia wysoką jakość merytoryczną;
  • oferuje zestawy tradycyjnych kart pracy o zróżnicowanym poziomie trudności;
  • zawiera treści, które powinno znać dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej;
  • jest prosta w obsłudze, zapewnia komfortową pracę.

Autorami katechez są: ks. Rafał Bednarczyk, ks. Dariusz Kurzydło, Dorota Sys, Mateusz J. Tutak z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Całość opiniował wizytator lekcji religii ks. Krzysztof Spławiński. W 2014 r. program otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Z kolei w 2016 został wyróżniony Brązowym Godłem w kategorii QI Product – Produkt Najwyższej Jakości.

 

Innowacyjne oprogramowanie, jakim jest nowa era multimedialna katecheza, to nie tylko naukowa, ale także dobra zabawa i ciekawie prowadzone zajęcia. Zostało przygotowane z dużym zaangażowaniem duchownych oraz pedagogów. Zawarty w nowa era edusensus multimedialna katecheza materiał jest zgodny z nauką kościoła Katolickiego.

 

Produkt zawiera atrakcyjne dla małych użytkowników animacje, pokazy zdjęć, minigry, symulacje, ćwiczenia interaktywne oraz recytowane modlitwy i piosenki karaoke. Dostępny w pudełku z pendriv'em, z licencją bezterminową na jedno stanowisko komputerowe, po jednorazowym zainstalowaniu może być swobodnie używany przez katechetę na komputerze bez konieczności podłączenia do internetu.

 

Minimalne wymagania techniczne

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8.x/10 wersje 32 bit i 64 bit
Pamięć RAM: 1 GB (dla systemu 32 bit) lub 2 GB (dla systemu 64 bit)
Procesor: 2,8 gigaherca (GHz)
Karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768
Karta dźwiękowa, mysz komputerowa, głośniki lub słuchawki, port USB 2.0
Ilość miejsca na dysku twardym zależna od wybranego wariantu produktu.
Wymaga zainstalowanego oprogramowania Adobe Flash Player.