LOGOPEDIA PRO - PAKIET PLATINUM + UMIEM LICZYĆ GRATIS!

 • szt.
 • Cena netto: 7 589,43 zł 10 259,00 zł 9 335,00 zł

Program multimedialny

LOGOPEDIA PRO pakiet Platinum

+ UMIEM LICZYĆ GRATIS!

https://swiatprogramow.pl/umiem-liczyc-licencja-na-3-komputery.html

stanowi doskonałe uzupełnienie projektu rządowego „Aktywna tablica”.

 

 

 

eduSensus Logopedia PRO pakiet PLATINUM to zestaw 19 multimedialnych modułów i programów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To narzędzie, którego skuteczność została potwierdzona medycznymi badaniami, dlatego możesz mieć pewność, co do jego efektywności. 

Ze względu na swój zaawansowany poziom i możliwości, LOGOPEDIA PRO jest najczęściej wybieranym programem logopedycznym w szkołach oraz poradniach. Pakiet Platinum przeznaczony jest dla logopedów, terapeutów, specjalistów i nauczycieli prowadzących zajęcia z dziećmi wymagającymi terapii logopedycznej, mającymi problemy z artykulacją głosek, przyswajaniem języka i jego prawidłowym rozwojem a także tych, pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Praca z edusensus logopedia pro platinum jest prosta i przejrzysta, a zadania zostały zaprogramowane w taki sposób, by maksymalnie angażować dziecko w wykonywanie zadań. Zestaw Logopedia jest obecnie coraz częściej wybierany również przez rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza naukę i poprawną wymowę, dzięki czemu na rezultaty nie trzeba długo czekać, o ile zajęcia wykonywane są regularnie, a dziecko jest przy nich skupione.

 

Regularna praca z programem wpływa pozytywnie na umiejętności:

 • koordynacji wzrokowej,

 • koordynacji słuchowej,

 • koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej,

 • grafomotoryki,

 • logicznego myślenia,

 • pamięci,

 • spostrzegawczości,

 • umiejętności klasyfikacji,

 • umiejętności kategoryzacji.

 

Co zyskujesz wybierając eduSensus Logopedia Pro?

 

 • Bezterminowa licencja na 2 urządzenia: 2x komputer. (NOWOŚĆ!)

 • Program współpracuje z monitorami i tablicami interaktywnymi, program w pełni działający bez dostępu do internetu.

 • Materiały instruktażowe online z obsługi programu, bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta po zakupie.

 • 2 lata gwarancji.

 • Działanie programu offline, niezależne od jakości sieci w placówce.

 • Aplikacja instalowana wyłącznie lokalnie zapewniająca bezpieczeństwo danych wrażliwych, bez konieczności podpisywania z wydawcą umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

 

 

Logopeda, to fachowiec zajmujący się zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji międzyludzkiej na różnych etapach jego rozwoju. Komputerowe rozwiązania, jakie niosą ze sobą pomoce naukowe mogą stanowić praktyczne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami edukacyjnymi. Warto mieć tu na uwadze, że nawet z użyciem takich rozwiązań, najważniejszą rolę odgrywa codzienna praca, aby umacniać właściwe wzorce. 

 

Zawartość Logopedia PRO pakiet Platinum:

 

14 specjalistycznych multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę i terapię najczęściej występujących u dzieci zaburzeń mowy i języka oraz procesów komunikacji oraz 5 obszernych programów wspierających i uatrakcyjniających terapię.

Ponad 4000 interaktywnych ćwiczeń i 2000 kart pracy do wydruku.

 

Moduły obejmujące ćwiczenia do terapii logopedycznej:

Szereg ciszący – moduł podstawowy

Szereg ciszący – moduł profesjonalny

Szereg syczący – moduł podstawowy

Szereg syczący – moduł profesjonalny

Szereg szumiący – moduł podstawowy

Szereg szumiący – moduł profesjonalny

Różnicowanie szeregów

Głoska „r” – moduł podstawowy

Głoski „r”, „l” – moduł profesjonalny

Mowa bezdźwięczna

Sfonem

Echokorektor

Głoski tylnojęzykowe „k”, „g”, „h”

Trening logopedyczny

 

Programy okołologopedyczne:

Obrazkowy słownik tematyczny

Mówiące obrazki

Logorytmika

Logo-gry

Zabawy słowem

 

Obszerny moduł Badanie Mowy do diagnozy logopedycznej, zawierający 700 interaktywnych ilustracji do badania artykulacji wybranej głoski we wszystkich pozycjach w wyrazie. Diagnoza w zakresie artykulacji, rozumienia mowy oraz umiejętności wypowiadania się.

 

Dostęp do aplikacji Terapeuty służącej do zarządzania danymi z prowadzonej terapii – możliwość śledzenia postępów dziecka i dokumentowanie przebiegu terapii.

 

 

 

Dodatkowa zawartość zestawu

Profesjonalny mikrofon logopedyczny. + Dwie publikacje drukowane w zestawie: Przesiewowe badanie mowy- kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy i Logorymy.

 

Dodatkowo ponad 2000 pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej: przesiewowe badanie mowy, multimedialne książki eduSensus, dźwięki, melodie i piosenki eduSensus, karty pracy do wydruku, obrazki i gry eduSensus, aplikacje oraz przewodnik po tych pomocach.

 

 

 

Dzięki zaawansowanej technologii, program Logopedia, jest w stanie wspomóc pracę nauczycieli i zapewnić wparcie swoim strukturom. Każda jednostka oprogramowania posiada własny kod licencji, w celu uniknięcia nadużyć. W przypadku pracy nad poprawną wymową, niezbędny jest wysoki poziom edukacji. Pakiet Platinum, to seria rekomendowana przez Polski Związek Logopedów. Program zawiera ćwiczenia z ilustracjami, które zmieniają się, po ponownym uruchomieniu tej samej lekcji, tak aby możliwe było jej wielokrotne wykorzystywanie do powtarzania treści. Dołączony do zestawu mikrofon daje możliwość nagrywania głosu dziecka, a także archiwizowania takich nagrań.

 

 

Zobacz również

 

Zajęcia z programem z serii LOGOPEDIA PRO z wykorzystaniem monitora interaktywnego

 

Odkryj pełnię możliwości multimedialnych programów eduSensus!

Poznaj zalety programu LOGOPEDIA PRO na zajęciach indywidualnych i w małej grupie, w formie stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej.

Dowiedz się jak zacząć pracę z programem i jak połączyć komputer z monitorem interaktywnym.

Skorzystaj z inspiracji, jak włączyć uczniów do pracy przy pomocy interaktywnych ćwiczeń.

Zobacz jak karty pracy ożywają na monitorze i w jaki sposób możesz komunikować się z grupą uczniów czy z rodzicami.

 

 

 

c
colia
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Nie jest to tani program, ale naprawdę wart swojej ceny, jeśli prowadzicie swój gabinet, bądź szkołę, to takie rozwiązanie dla maluchów jest super. Po kilku lekcjach można już zauważyć świetne zmiany u dzieci.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

LT
Leszek Tyma
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Bardzo fajny program edukacyjny. Myślę, że w każdej szkole powinno pomyśleć się o inwestycji w niego. Dzieci chętnie z niego się uczą.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

J
Julia
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Doskonały zakup do gabinetu, jestem pod wrażeniem jak świetnie został wykonany ten program. Jeśli prowadzicie zajęcia logopedyczne dla dzieci, to nie zwlekajcie i kupcie go.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

C
Celina
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Dzieci są zachwycone, nie spodziewałam się, że aż tak świetnie będzie wykonany ten pakiet. Jako logopeda pierwszy raz trafiłam na tak dobrze dobrany program.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.