EDUSENSUS LOGOPEDIA PRO - PAKIET GOLD MIKROFON + SŁOWNIK COLLINS, SEPLENIENIE i KURIER GRATIS!

 • szt.
 • Cena netto: 4 256,48 zł 5 299,00 zł 4 597,00 zł


https://swiatprogramow.pl/collins-slownik-polsko-angielski-i-angielsko-polski.html

+

SEPLENIENIE:

https://swiatprogramow.pl/seplenienie-trening-poprawnej-wymowy.html

UWAGA! Programy multimedialne z serii LOGOPEDIA PRO stanowi doskonałe uzupełnienie projektu rządowego „Aktywna tablica”.

Zestaw interaktywny eduSensus Logopedia Pro Pakiet GOLD, to gotowe narzędzie do pracy z dziećmi, mające na celu umacnianie prawidłowej wymowy. Pozwala na połączenie nauki z zabawą, dzięki czemu dziecko chętniej uczestniczy w zajęciach, a te wspomagają jego prawidłowy rozwój oraz poprawiają zasoby słownictwa. W celu zauważenia efektów, które zapewnia edusensus logopedia pro gold wystarczy regularne użytkowanie, a już po krótkim czasie będą one zauważalne.

 

W zestawie znajduje się oprogramowanie, zeszyt ćwiczeń, podręcznik oraz niezbędne akcesoria do rozpoczęcia nauki. Pakiet pomocy dla logopedy, a także rodziców, którzy chcą samodzielnie wspierać rozwój dziecka. To zaawansowane narzędzie, opracowane przez specjalistów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie przekuli w to wyjątkowe urządzenie. Logopeda, to psycholog pracujący z zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji międzyludzkiej na różnych etapach jego rozwoju, umożliwia naukę w warunkach domowych. Do jego uruchomienia potrzebny jest Ci wyłącznie komputer.

 

Regularna praca z programem wpływa pozytywnie na umiejętności:
 • spostrzegawczości,
 • klasyfikacji,
 • kategoryzacji.
 • koordynacji wzrokowej,
 • koordynacji słuchowej,
 • koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej,
 • grafomotoryki,
 • logicznego myślenia,
 • pamięci
 
Co zyskujesz wybierając eduSensus Logopedia Pro?
 • Bezterminową licencje na 2 urządzenia: 2x komputer. (NOWOŚĆ!)

 • 2 lata gwarancji.

 • Program kompatybilny z monitorami i tablicami interaktywnymi oraz niewymagający dostępu do internetu.

 • Materiały instruktażowe online z obsługi programu, bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta po zakupie.

 • Działanie programu offline, niezależne od jakości sieci w placówce.

 • Aplikacje instalowaną wyłącznie lokalnie, zapewniająca bezpieczeństwo danych wrażliwych, bez konieczności podpisywania z wydawcą umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

 

 

 


 

Regularne powtarzanie właściwej wymowy ma za zadanie skorygować i nauczyć używania odpowiedniego słownictwa. Dodatkowa, samodzielna praca ze słownictwem, może tylko przynieść szybsze rezultaty edusensus pro, zaś logopedia pro może wspomóc samodzielną pracę nad sobą, czy wspieranie dziecka. To bardzo ważne, aby w procesie korygowania brał udział specjalista. Dom jest idealnym miejscem nauki i rozwoju, ponieważ dziecko czuje się swobodnie i chętniej się udziela, a Ty w każdej chwili możesz rozpocząć kolejną lekcję. Innowacyjne rozwiązania, jakie niosą ze sobą programy komputerowe mogą stanowić wspomaganie pracy dla osób zmagających się z problemami edukacyjnymi.

 

 

 

Zawartość Logopedia PRO pakiet GOLD:

14 specjalistycznych multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę i terapię najczęściej występujących u dzieci zaburzeń mowy i języka oraz procesów komunikacji.

Ponad 2500 interaktywnych ćwiczeń i prawie 1000 kart pracy do wydruku.

 

 

Moduły obejmujące ćwiczenia do terapii logopedycznej:

Szereg ciszący – moduł podstawowy

Szereg ciszący – moduł profesjonalny

Szereg syczący – moduł podstawowy

Szereg syczący – moduł profesjonalny

Szereg szumiący – moduł podstawowy

Szereg szumiący – moduł profesjonalny

Różnicowanie szeregów

Głoska „r” – moduł podstawowy

Głoski „r”, „l” – moduł profesjonalny

Mowa bezdźwięczna

Sfonem

Echokorektor

Głoski tylnojęzykowe „k”, „g”, „h”

Trening logopedyczny.

 

Dostęp do aplikacji Terapeuty służącej do zarządzania danymi z prowadzonej terapii – możliwość śledzenia postępów dziecka i dokumentowanie przebiegu terapii.

 

 

 

 

Dodatkowa zawartość zestawu:

Profesjonalny mikrofon logopedyczny. + Dwie publikacje drukowane w zestawie: Przesiewowe badanie mowy- kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy i Logorymy.

 

Dodatkowo ponad 2000 pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej: przesiewowe badanie mowy, multimedialne książki eduSensus, dźwięki, melodie i piosenki eduSensus, karty pracy do wydruku, obrazki i gry eduSensus, aplikacje oraz przewodnik po tych pomocach.

 

 

 

 

Warto mieć tu na uwadze, że nawet z użyciem takich rozwiązań, najważniejszą rolę odgrywa regularne powtarzanie, aby umacniać właściwe wzorce. Nowoczesne urządzenia, takie jak komputer, są w stanie znacznie usprawnić i przyśpieszyć naukę, dzięki odpowiednim programom. W przypadku szlifowania wymowy, odpowiednim rozwiązaniem okaże się Edusensus Logopedia Gold. W zestawie znajduje się dołączona instrukcja, która tłumaczy sposób działania oraz obsługi, w celu jeszcze szybszego opanowania programu i osiągania celów. W ten sposób system przemysłowy logopedia pro gold chce wspomóc pracę nauczycieli i zapewnić wparcie swoim strukturom. Każda jednostka oprogramowania ma klucz produktu, aby uniknąć nadużyć.

W celu poprawy wad wymowy niezbędny jest wysoki poziom edukacji. Logopeda to osoba, która prowadzi zajęcia rozwijające mowę. Logopeda najczęściej pracuje z dziećmi, ale logopedia gold, dla dorosłych, jest również świetnym rozwiązaniem w przypadku młodzieży oraz osób dorosłych. Terapia logopedyczna trwa co najmniej kilkanaście tygodni. W trudniejszych przypadkach zajęcia tego typu potrzebne są dziecku przez kilka lat.

 

 

 

Zobacz również

 

Zajęcia z programem z serii LOGOPEDIA PRO z wykorzystaniem monitora interaktywnego

 

Odkryj pełnię możliwości multimedialnych programów eduSensus!

Poznaj zalety programu LOGOPEDIA PRO na zajęciach indywidualnych i w małej grupie, w formie stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej.

Dowiedz się jak zacząć pracę z programem i jak połączyć komputer z monitorem interaktywnym.

Skorzystaj z inspiracji, jak włączyć uczniów do pracy przy pomocy interaktywnych ćwiczeń.

Zobacz jak karty pracy ożywają na monitorze i w jaki sposób możesz komunikować się z grupą uczniów czy z rodzicami.

 

N
Nina
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Prawidłowa wymowa jest bardzo ważna, dlatego warto pomyśleć o takim programie edukacyjnym. Posiadam go w swoim gabinecie i dzieciaki chętnie z niego korzystają.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.