Kategorie

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

COLLINS - Słownik polsko-angielski i angielsko-polski

  • Producent: YDP (Young Digital Planet)
  • Cena brutto: 59,00 zł
  • (Cena netto: 47,97 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

wydawca: YOUNG DIGITAL POLAND MULTIMEDIA
platforma: PC

wymagania: Komputer zgodny z IBM PC z procesorem 386 lub wyższym; system operacyjny Microsoft Windows 95; 8MB RAM ; 20 MB wolnej przestrzeni na dysku; karta graficzna i monitor VGA (w przypadku interfejsu graficznego wymagana praca w 256 kolorach); 16 bitowa karta dźwiękowa pracująca w środowisku Windows; CD-ROM; Mysz.


Słownik Collinsa jest nowoczesnym słownikiem, powstałym w oparciu o wieloletnie doświadczenia największego wydawnictwa słowników dwujęzycznych w Anglii. Jego polska wersja została przygotowana przez leksykografów pod redakcją prof. dr hab. Jacka Fisiaka, a wydana przez Polską Oficynę Wydawniczą BGW.
Słownik zawiera ponad 80 000 haseł, uwzględnia obecny stan języka mówionego i pisanego, prezentując tysiące idiomów, utartych fraz i zwrotów oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Zawiera setki powszechnie stosowanych skrótów i akronimów. Określa wartości stylistyczne i poziomy użycia prezentowanych haseł. Jest to unikatowy słownik tej wielkości, który z pewnością stanie się nieodzowną pomocą dla uczących się i znających już język angielski.
Aplikacja słownika została przygotowana tak, aby była łatwa w obsłudze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna. Zapewnia wszystkie niezbędne mechanizmy do szybkiego przeszukiwania baz danych. Jednym z elementów odróżniających ją od innych słowników jest moduł testujący, który pozwala na sprawdzenie znajomości wyszukiwanych uprzednio haseł zgodnie z algorytmem zdefiniowanym przez użytkownika. Niewątpliwą zaletą jest przygotowanie dwóch różnych interfejsów obsługi: graficznego i standardowego, dzięki czemu każdy może dostosować wygląd aplikacji do własnych preferencji.