Kategorie

Nowości

InsERT Subiekt nexo - 1 stanowisko
brutto: 662,97 zł
(netto: 539,00 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

PROMOCJA: Wf-Mag Win Prestiż + klucz USB -8 GB GRATIS!

 • Producent: Asseco BS/Asseco WAPRO
 • Cena brutto: 1 955,70 zł
 • (Cena netto: 1 590,00 zł)
 • szt.
 • Poleć produkt

BONUS na aktualizację w kolejnym roku!
Dofinansujemy Ci 10% wartości produktu,
z możliwością przedłużenia!

W PROMOCJI KLUCZ USB -8 GB GRATIS!

 

Promocja Jesienna w Sieci Dystrybucyjnej Domu Handlowego Oprogramowania

Dom Handlowy Oprogramowania pod patronatem promocyjnym Asseco Wapro
ogłasza Wspólną Akcję tylko dla sieci DHO,
do nowych licencji Wf-Mag Prestiż, Wf-Mag Biznes, Wf-Fakir Biznes,
Wf-Fakir Prestiż, Wf-Fakir Biuro, Wf-Kaper Biuro
będziemy dodawać wyjątkowy klucz- USB -8 GB

wf_mag+key

WF-Mag dla Windows - program do faktur, program magazynowy a może program do zarządzania sprzedażą?

Program „WF-Mag dla Windows” jest centralnym elementem oprogramowania dla małych i średnich firm produkowanego przez Asseco WAPRO. Projekt podziału funkcjonalnego pomiędzy poszczególnymi aplikacjami systemu wymaga, aby program WF-Mag dla Windows w pełni obsługiwał wszystkie operacje związane z działalnością handlową firm. W związku z tym składa się z kilku modułów, które często w podobnych systemach innych producentów wydzielone są w oddzielnych jednostkach produktowych.

WF-Mag dla Windows składa się trzech podstawowych modułów:

 • modułu zarządzania magazynem – moduł przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej oraz zarządzania gospodarką magazynową firmy. Posiada wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej automatyzacji pracy osób obsługujących magazyn.
 • modułu zarządzania sprzedażą - moduł przeznaczony jest do wspierania i automatyzowania wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży przeprowadzanymi przez firmy począwszy od ustalenia i kontroli właściwej polityki cenowej (cenniki) poprzez wystawianie i kontrolę stanu realizacji zamówień, wystawianie dokumentów handlowych kończąc na raportach osiągniętych przychodów, zysków czy rentowności firmy.
  Moduł zarządzania sprzedażą wyposażony jest w wiele mechanizmów automatyzujących pracę zarówno osób związanych z fizycznym obrotem towarowym jak i osób dokumentujących ten obrót. Fakturowanie czy wystawianie innych dokumentów sprzedaży może zostać do maksimum zautomatyzowane przy zastosowaniu urządzeń współpracujących z WF-Mag dla Windows (PRESTIŻ oraz PRESTIŻ PLUS) oraz przez mechanizmy samego programu jak na przykład automatyczne naliczanie cen sprzedaży zgodne z ustalonymi wcześniej zasadami, cennikami czy też np. mechanizmu seryjnego wystawiania faktur. Program wyposażony jest w moduł sprzedaży detalicznej automatyzujący i upraszający pracę punktów sprzedaży detalicznej.
 • moduł finansowy - w skład tego modułu wchodzą rejestry operacji bankowych, kasowych, rozrachunków z kontrahentami. Jest uzupełnieniem wyżej wymienionych modułów, umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

WF-Mag dla Windows stanowi kompletną aplikację obejmującą swoim obszarem działania wszystkie aspekty działalności handlowej firmy. Opcjonalnie można rozszerzyć funkcjonalność programu o obsługę tzw. sprzedaż mobilną oraz na platformie internetowej abStore, która jest w pełni zintegrowana z WF-Mag dla Windows oraz z zewnętrznymi usługami np. portalem aukcyjnym allegro. Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu www.abstore.pl.

Minimalne wymagania sprzętowe

Instalacja jednostanowiskowa:

Komputer z procesorem Pentium II 300 MHz, 128 MB RAM, 50MB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM, karta graficzna VGA, Windows 98/NT/2000/ME/XP/7/8.

Instalacja wielostanowiskowa:

Serwer: Komputer z procesorem P III 500 MHz, 256 MB RAM, 200 MB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM, karta graficzna VGA, Windows 98/NT/2000/ME/XP/7/8.

Stanowisko:Komputer z procesorem Pentium II 300 MHz, 64 MB RAM, 50 MB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna VGA. Windows 98/NT/2000/ME/XP/7/8.