Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

WAPRO MAG PRESTIŻ - Startuj z WAPRO ERP!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: WAPRO ERP by ASSECO
 • szt.
 • Cena netto: 1 182,93 zł 2 078,70 zł 1 455,00 zł

BONUS na aktualizację w kolejnym roku!
Dofinansujemy Ci 10% wartości produktu,
z możliwością przedłużenia!


 

PROMOCJA STARTUJ Z WAPRO ERP - 30% rabatu!

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowopowstałe firmy (w okresie do 12 miesięcy od daty rejestracji - wymagane jest okazanie wpisu do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej). Przy zamówieniu prosimy o przesłanie dokumentów Państwa Firmy.

WAPRO MAG dla Windows stanowi kompletną aplikację obejmującą swoim obszarem działania wszystkie aspekty działalności handlowej firmy. Opcjonalnie można rozszerzyć funkcjonalność programu o obsługę tzw. sprzedaż mobilną oraz na platformie internetowej abStore, która jest w pełni zintegrowana z WAPRO MAG dla Windows oraz z zewnętrznymi usługami np. portalem aukcyjnym allegro. Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu www.abstore.pl.

 

WAPRO Mag wspomaga wszystkie aspekty działalności handlowej firmy

Zarządzanie sprzedażą - wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów zawiązanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności)

Zarządzanie magazynem - prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej oraz zarządzanie gospodarką magazynową firmy. Szereg narzędzi do pełnej automatyzacji pracy osób osbługujących magazyn.

Zarządzanie relacjami z klientem CRM - zarzadzanie zadaniami, kontaktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta

Moduł finansowy - umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

 

wariant PRESTIŻ - przeznaczony dla kilkudziesięcioosobowych, średnich firm posiadających wiele oddziałów, filii, sklepów na terenie kraju. Wariant PRESTIŻ wspiera obsługę wewnątrz unijnego oraz poza unijnego obrotu towarowego.

 


WAPRO Mag - zalecane wymagania sprzętowe

Współpraca ze sklepem internetowym abStore

Program WAPRO MAG pozwala na pełną integrację z platformą e-commerce abstore już w wariancie START. Współpraca pozwala przesyłać dane z WAPRO MAG do sklepu oraz w odwrotnym kierunku. Platforma e-commerce abstore dostosowana jest także do współpracy z zewnętrznymi platformami takimi jak porównywarki cenowe czy platforma aukcyjna Allegro.

Dzięki dwukierunkowej wymianie danych użytkownik może z poziomu sklepu abStore wystawiać aukcje allegro oraz tworzyć ich szablony jak również zakończone aukcje pojawią się w sklepie jako zamówienia klientów a w konsekwencji jako zamówienia w WAPRO MAG.

Współpraca z innymi modułami

WAPRO Mag może działać w pełnej integracji z modułami

WAPRO Aukcje
Aukcje
internetowe

WAPRO Fakir
Finanse
i księgowość

WAPRO Kaper
Księga podatkowa
i ryczałt

WAPRO Mobile
Mobilna
firma

WAPRO Analizy
Analizy
wielowymiarowe

WAPRO JPK
Jednolity
Plik Kontrolny

WAPRO B2C
Sklep internetowy

WAPRO B2B
Handel hurtowy

WAPRO iBusiness
Mobilne analizy

Współpracuje z usługami:

WAPRO online
Biuro Rachunkowe online

Regulamin promocji „Startuj z WAPRO ERP”


 1. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowo powstałe firmy w okresie do 12 miesięcy od daty rejestracji, wymagane jest okazanie wpisu do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej.
 2. Promocja dotyczy firm, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania WAPRO ERP.
 3. Rabat obowiązuje tylko na oprogramowanie WAPRO ERP.
 4. Warunkiem uzyskania rabatu 30% jest przedstawienie w momencie zakupu oprogramowania u jednego z Partnerów DHO lub w Dziale Handlowym DHO zaświadczenia wymienionego w pkt. 2 niniejszego regulaminu.
 5. Promocji nie można łączyć z innymi.
 6. Promocja trwa od 2 stycznia 2017 roku do 9 stycznia 2019 r.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 8. Oferta promocyjna jest dostępna na terenie całego kraju w sieci sprzedaży.
 9. Warunkiem udzielenia promocyjnego rabatu jest wpisanie w zamówieniu hasła PROMOCJA.
 10. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym DHO