Kategorie

Nowości

WAPRO Aukcje Start 3000
brutto: 859,77 zł
(netto: 699,00 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

Regulamin obowiązujący do 25.12.2014

     GENERALNE WARUNKI ZAKUPU– REGULAMIN SKLEPU                               

Oto nasze warunki zakupu/regulamin sklepu – wszystkie punkty winny być zawsze zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami - jeśli Państwo są niezadowoleni z niektórych treści/są one dla Państwa niejasne - prosimy o natychmiastowy kontakt z nami – chcemy być sklepem dla Państwa a nie odwrotnie – niektóre punkty mogą być z naszą firmą negocjowane. Zapraszamy!

 

1.    INFORMACJA O FIRMIE – Właścicielem sklepu internetowego jest Firma DHO - DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA Tadeusz Wysocki z siedzibą ul. Dziupli 2a, Warszawa, posiadającą Biuro Handlowe ul. Żeromskiego 4a/13, Warszawa, oraz posiadającą NIP Nr: 522-020-83-08 oraz REGON Nr: 010265937.

2.    CENY - podawane w sklepie jednostkowe ceny są cenami brutto. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i jest zaproszeniem do negocjacji handlowej i uzyskania Państwa akceptacji jako klienta naszego sklepu.

3.    GWARANCJE – udzielane są jako pełne, zgodnie z licencjami i zasadami sprzedaży produktów oraz aktualnie obowiązującymi przepisami.

 

4.    REKLAMACJE/ZWROTY – gwarantujemy zwrot przy stwierdzeniu jakichkolwiek wad produkcyjnych, uszkodzeń nośników, itp. Termin informacji o sposobie załatwienia reklamacji – 14 dni od daty zdarzenia. Miejsce  reklamacji – Biuro firmy DHO – Dyrektor Firmy. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów, mają Państwo prawo do zwrotu zakupionych u nas pozycji w ciągi 14 dni liczonych od daty dostarczenia towaru. Uwaga - zwroty nie dotyczą zakupów o wartości poniżej 10 EURO, zgodnie z ustawą. Zwracane pozycje winny być przesłane na adres firmy DHO lub zwrot przyjmujemy na miejscu w biurze DHO ul. Żeromskiego 4a/13, 01-861 Warszawa.

 

5.    POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA - potwierdzenie automatyczne przy pierwszym kontakcie w naszym sklepie jest tylko potwierdzeniem poprawności danych adresowych - dopiero potwierdzenie przesłane przez pracownika DHO (email, fax, pisemnie) jest potwierdzeniem przystąpienia do realizacji umowy kupna-sprzedaży.

 

6.    SPOSÓB PRZESYŁKI – kurier (48 GODZ. system door-to door), Poczta (7 dni), odbiór własny w magazynie DHO, via Partner Handlowy DHO w kraju lub elektronicznie poprzez Internet (obecnie np. ug-grady, up-daty, itp. - w niedalekiej przyszłości - wiele różnych produktów - w momencie wprowadzenia takiej zgody i takich wersji przez poszczególnych producentów!).

 

7.    KOSZTY PRZESYŁKI  Dostawa pocztą, kurierem lub odbiór własny w magazynie DHO. Uwaga! - Oferujemy specjalną dostawę systemem kurierskim DHO - 48 godz. - door-to-door - przesyłka standardowa - kraj Polska - prosimy koniecznie podać godziny odbioru. Zapraszamy.

 

8.    MOŻLIWY ODBIÓR WŁĄSNY w biurze/magazynie firmy DHO osobiście lub poprzez upoważnioną osobę.

 

9.    PŁATNOŚĆ – przedpłata/zaliczka przelewem bankowym/pocztą, za pobraniem przy odbiorze lub, gotówka w biurze firmy DHO lub karta kredytowa  i inne wymienione w sklepie systemy płatności lub płatność przelewem do 14 dni po otrzymaniu przesyłki po negocjacji z działem handlowym i finansowym DHO.

 

10.  Zapewniamy BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONĘ PAŃSTWA DANYCH (osobowych i kart kredytowych) oraz poufność transakcji. Wszystkie dane, które Państwo nam podają służą tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia. Nie będą one wykorzystane do informacji marketingowych lub przekazane innym firmom. Jeśli zechcą Państwo potwierdzić swoje dane do bazy sklepu celem przesyłania Państwu danych o up-gradach, nowościach, itp.. – nasz sklep zobowiązany jest uzyskać na to Państwa zgodę (przy zamówieniach). Wysłanie zamówienia jest jednocześnie potwierdzeniem Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku), dla celów marketingowych Domu Handlowego Oprogramowania, ul. Żeromskiego 4a/13, 01-861 Warszawa. DHO oświadcza, że podane dane nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.

 

11. Zapewniamy GWARANCJĘ kupna legalnych programów i uzyskania prawa do gwarancji i serwisu wynikających z licencji producenta znajdujących się w pakiecie programu.

 

12. Podajemy zawsze PEŁNE DANE FIRMY DHO I NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O NIEJ: firma nasza działa na rynku nieprzerwanie od 1993 roku i jest jedną z najstarszych na rynku firm zajmujących się wyszukiwaniem najciekawszych na rynku programów komputerowych i ich dystrybucją w całym kraju. W naszej ofercie znajdują się m.in. sprawdzone przez wielu użytkowników i najbardziej atrakcyjne programy komputerowe z wielu dziedzin i branż, programy językowe, edukacyjne w tym logopedyczne, programy narzędziowe, szkoleniowe, i setki innych.

 

13. Podajemy zawsze PEŁNĄ INFORMACJĘ o towarze, cenie i warunkach dostawy.

 

14. Umożliwiamy PEŁNY DOSTĘP do wszelkiej informacji przedsprzedażnej, w tym głównie do programów  w wersji DEMOnstracyjnej - jeśli są dostępne u producenta.

 

15. Zapewniamy MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA specjalnych warunków oferty, dostaw czy serwisu (wdrożenia programów, szkolenia, opieka serwisowa) w imieniu DHO, jak również poprzez sieć Partnerów Handlowych DHO w całym kraju.

 

16. CZAS REALIZACJI umowy zakupu – 48 godz. (kurier) lub generalnie – do 30 dni, lub DHO poda inny termin w potwierdzeniu zamówienia (e-mail) jeśli program nie znajduje się w kraju. Generalnie - termin dostawy polskich programów użytkowych jest natychmiastowy, natomiast termin dostawy programów zagranicznych lub gier zależy od dostępności ich w magazynach DHO/ich generalnych dystrybutorów w Polsce. Jeśli zamówienia Państwa nie możemy zrealizować w terminie natychmiastowym jesteśmy zobowiązani do podania przewidywanego terminu dostawy i uzyskania na taki termin Państwa akceptacji.

 

17. OPINIE KLIENTA – mogą być przesyłane do naszej firmy i umieszczane na stronach naszego sklepu.

 

18. POLITYKA PRYWATNOŚCI, DANE OSOBOWE – zasady ochrony prywatności i danych osobowych Użytkowników Internetu oraz Klientów korzystających ze Strony Internetowej określa osobny dokument – Polityka Prywatności, który dostępny jest na naszej stronie internetowej: http://swiatprogramow.pl/webpage/polityka-prywatnosci.html

 

19. ZMIANA ZASAD REGULAMINU – możliwa z naszej strony, ale po uprzednim zawiadomieniu Klientów naszego sklepu internetowego z prośbą o akceptację zmiany.

 

20. Ewentualne SPORY MIĘDZY SPRZEDAWCĄ A KLIENTEM wynikające z niniejszego Regulaminu strony będą starały się rozstrzygnąć polubownie, a jeżeli polubowne rozstrzygnięcie sprawy okaże się niemożliwe, spory będą rozstrzygane przez właściwe sądy zgodnie z postanowieniami przepisów Kodeksu Postępowania Cywilnego.

 

21. Niniejszy REGULAMIN WCHODZI Z ŻYCIE z dniem jego umieszczenia w naszym sklepie internetowym (ostatnia wersja dnia 26.10.2012) i obowiązuje na czas nieoznaczony.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zamówieniu o kontakt z naszymi handlowcami (+48 22) 864 13 13; 864 21 71 lub e-mail: dho@dho.com.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  P.S. Prosimy o przesyłanie Państwa uwag co do formy i treści generalnych warunków zakupu / regulaminu sklepu – staramy się śledzić przepisy wykonawcze do aktualnych przepisów, co czasami jest trudne – przyrzekamy wszelkie wysiłki w uwzględnianiu Państwa uwag!