Kategorie

Nowości

WAPRO Aukcje Start 3000
brutto: 859,77 zł
(netto: 699,00 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

REGULAMIN PROMOCJI:


Regulamin promocji:

  1. Organizatorem promocji jest firma DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA Warszawa - właściciel sklepu internetowego, w dalszej części regulaminu zwany Organizatorem.
  2. Promocja rozpoczyna się w dniu 5 lutego 2018 roku i trwa do odwołania - dotyczy wybranych pakietów/produktów w ofercie sklepu  - podanych na stronach sklepu lub informacja o zakresie promocji dostępna jest do uzyskania pod adresem dho@dho.com.pl
  3. Przy składaniu zamówienia kupujący proszony jest o powołanie się na wyżej wymienioną promocję.
  4. Kupujący otrzymuje fakturę VAT lub paragon z wyszczególnieniem podstawowych pozycji zamówienia w wartości obniżone o 1 złoty i wyszczególnienie danego przedmiotu promocji z wartością 1 złotego.
  5. Przy otrzymaniu promocji dostaw kurierem (Siódemka) na dokumencie handlowym będzie podana informacja o kosztach dostawy gratis.
  6. Prezentowanej promocji nie można łączyć z innymi promocjami oferowanymi przez Organizatora.
  7. Wyżej wymienionych ofert promocyjnych nie można ze sobą łączyć.
  8. Organizator zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.