SketchUp Pro PL EDU (Szkoła / Uczelnia)

  • szt.
  • Cena netto: 210,57 zł 259,00 zł

Instytucje edukacyjne

Specjalne licencje dla nauczycieli

Nauczyciele, którzy przedstawią odpowiednie zaświadczenie z miejsca zatrudnienia, mogą zakupić specjalną licencję programu 3D SketchUp. Nie musisz prowadzić zajęć, na których wykorzystywany jest program, aby ją otrzymać.

Licencje laboratoryjne

Prosty program SketchUp jest łatwym do nauki, a jednocześnie wyspecjalizowanym narzędziem, które studenci szybko opanują. Specjalne licencje laboratoryjne SketchUp przeznaczone są dla szkół i uczelni. Zainstalowane na komputerach stacjonarnych w salach szkoleniowych pozwalają przejść wprost do tworzenia projektów.

SketchUp Studio dla Uczelni

Program 3D SketchUp jest oprogramowaniem łatwym do nauki i jednocześnie wyspecjalizowanym narzędziem, które studenci szybko opanują. Dlatego warto skorzystać z subskrypcji SketchUp Studio dla Uczelni. Jest to oferta zawierająca wszystkie korzyści oprogramowania do projektowania SketchUp w jednym zestawie narzędzi do nauki projektowania. Zestaw zawiera: SketchUp Pro, SketchUp for Web, Sefaira, Trimble Connect Business, LayOut, Mobile Viewer oraz PreDesign.

SketchUp Studio dla Uczelni zastępuje klasyczne licencjonowanie SketchUp Pro Laptop Site, które nie jest już dostępne.

SketchUp w twojej szkole

Materiały edukacyjne i wsparcie

Zyskaj dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych! Znajdziesz tutaj lekcje dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkowników. W razie potrzeby zaproponujemy wsparcie przy planowaniu zakresu kursów.

Dopasuj program do tworzenia projektów 3D SketchUp do tematu zajęć

SketchUp jest jednym z najpowszechniej stosowanych na rynku programów do projektowania 3D. Dzięki setkom rozszerzeń rozwijających funkcjonalność programu dostosujesz go do potrzeb prowadzonych zajęć.