Kategorie

Nowości

InsERT Rewizor nexo  - 1 stanowisko
1 217,70 zł
brutto: 989,00 zł
(netto: 804,07 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

WF-FaKir PRESTIŻ Windows + klucz USB -8 GB GRATIS!

  • Producent: Asseco BS/Asseco WAPRO
  • Cena brutto: 3 062,70 zł
  • (Cena netto: 2 490,00 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

BONUS na aktualizację w kolejnym roku!
Dofinansujemy Ci 10% wartości produktu,
z możliwością przedłużenia!

Promocja Jesienna w Sieci Dystrybucyjnej Domu Handlowego Oprogramowania

Dom Handlowy Oprogramowania pod patronatem promocyjnym Asseco Wapro
ogłasza Wspólną Akcję tylko dla sieci DHO,
do nowych licencji Wf-Mag Prestiż, Wf-Mag Biznes, Wf-Fakir Biznes,
Wf-Fakir Prestiż, Wf-Fakir Biuro, Wf-Kaper Biuro
będziemy dodawać wyjątkowy klucz- USB -8 GBWF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

WF-FaKir dla Windows zapewnia obsługę wszystkich typów zdarzeń gospodarczych, na każdym ich etapie - począwszy od dekretacji i księgowania dokumentów, poprzez ewidencję VAT i rozrachunków, aż po tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik możeponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w systemie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

WF-FaKir dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

Nowoczesna technologia

W programie została zastosowana technologia klient-serwer oparta na serwerze baz danych MS SQL Server firmy Microsoft. Rozwiązanie to gwaratuje stabilność, wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo danych. więcej>>

Główne moduły programu i ich charakterystyka

Ewidencja dokumentów

rejestrowanie wszystkich typów dokumentów, w tym dokumentów walutowych i złożonych,
automatyzacja procesu rejestracji dokumentów poprzez zastosowanie formuł automatycznego dekretowania,
możliwość rejestrowania i automatycznego rozliczania rozrachunków już na etapie rejestrowania dokumentów
przeglądanie i analiza dokumentów w dowolnych układach
możliwość tworzenia własnych klasyfikacji dokumentów lub zapisów
Rozrachunki

automatyczne, półautomatyczne i ręczne rozliczanie lub kompensacja należności i zobowiązań,
rozliczanie rozrachunków walutowych, wraz z automatycznym tworzeniem dokumentów różnic kursowych,
automatyczne tworzenie dokumentów przelewu, wezwań do zapłaty, czy not odsetkowych oraz naliczanie odsetek,
Komplet zestawień umożliwiających pełną analizę stanu należności i zobowiązań, także w ujęciu historycznym i prognostycznym.
Księga główna

szybkie i wygodne przeglądanie zapisów, obrotów i sald na kontach księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
generowanie kompletu wydruków urzędowych i statystycznych, w tym bilansu, rachunku wyników, dzienników księgowań i innych,
automatyczne zamykanie okresów i lat obrachunkowych wraz ze stosownymi przeksięgowaniami, przeszacowaniami i generowaniem bilansu otwarcia.
Ewidencja VAT

powiązanie procesu dekretacji dokumentów z ewidencją VAT umożliwiające jednokrotne wprowadzanie informacji oraz kontrolę zgodności kont księgi głównej z rejestrami VAT,
możliwość tworzenia dowolnych zestawień w oparciu o rejestry VAT oraz automatyczne generowanie i drukowanie deklaracji VAT-7,
możliwość tworzenia dowolnej ilości własnych klasyfikacji zapisów w rejestrze VAT,
pełna obsługa dokumentów importowych i eksportowych.

Współpraca

integracja z Systemem Obsługi Magazynów i Sprzedaży WF-MAG dla Windows
integracja ze środowiskiem Windows, nieograniczone możliwości przetwarzania danych zawartych w programie WF-FaKir dla Windows przez aplikacje Windowsowe np. MS Excel, MS Access itp.