Kategorie

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

EuroPlus+ Angielski dla dzieci „Pingwin Alex i przyjaciele”

 • Producent: YDP (Young Digital Planet)
 • Cena brutto: 59,00 zł
 • (Cena netto: 47,97 zł)
 • szt.
 • Poleć produkt

EuroPlus+ Angielski dla dzieci „Pingwin Alex i przyjaciele” to multimedialny program do nauki języka angielskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 4–7 lat. Wraz z Pingwinem Alexem i jego przyjaciółmi dzieci poznają podstawowe słówka z dziewięciu kategorii: Zwierzęta, Świat, Kolory, Liczby, Rodzina, Zabawki, Jedzenie, Ciało i Ubrania. Różnorodne ćwiczenia i gry, barwna grafika oraz atrakcyjna fabuła sprawiają, że praca z programem staje się dla dziecka niezapomnianą przygodą.

Wyspa Przygoda
Akcja rozgrywa się na wyspie Przygoda, na której mieszka Pingwin Alex – główny bohater programu. Na wyspę przyjeżdżają jego przyjaciele: Żółw, Mrówka, Wiewiórka, Żyrafa, Kangurek, Myszka, Żabka i Mrówkojad. Wykonując kolejne zadania, dziecko pomaga każdemu z przyjaciół Alexa w rozwiązaniu jego problemu, a jednocześnie przyswaja sobie angielskie słówka podczas zabawy.

Słówka na wesoło
W trakcie poszczególnych lekcji uczeń poznaje słówka z danego zakresu tematycznego. Prezentację nowych treści dostosowano do percepcji małego dziecka, dzięki czemu nauka jest nie tylko przyjemna, ale również skuteczna. Uatrakcyjnieniu procesu nauki służą także przydatne narzędzia Słowniczek i Gry, umożliwiające ćwiczenie w formie zabawowej poznanego wcześniej słownictwa oraz naukę nowych wyrazów.

Atrakcyjne dodatki
Bardzo ważnym elementem programu jest system motywujący dziecko do dalszej nauki. Nagrodami za prawidłowe rozwiązanie ćwiczeń są zabawne animacje, wierszyki, kolorowanki oraz gry niespodzianki. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań w programie uczeń otrzymuje dyplom będący wyjątkową pamiątką z podróży na wyspę Przygoda.

Stymulacja rozwoju
Naukę ułatwiają takie narzędzia, jak: Słowniczek, Pomoc, Gry, Wyniki oraz Moduł nagrywania głosu. Gry umożliwiają nie tylko ćwiczenie słownictwa, ale też doskonalenie percepcji wzrokowej i koncentracji, co zapewnia właściwe przygotowanie do podjęcia obowiązków szkolnych.

Prosta obsługa programu
Dużym atutem programu jest jego intuicyjna obsługa. Podpowiedzi w postaci filmów z Pingwinem Alexem pomagają dziecku samodzielnie rozwiązywać zadania. Dzięki temu ćwiczy ono słuchanie ze zrozumieniem i umiejętność praktycznego wykorzystania otrzymanych wskazówek. Wszystkie polecenia i zdania są nagrane w języku angielskim i polskim.

Główne cechy programu:

 • 100 angielskich słówek
 • gry edukacyjne
 • moduł nagrywania głosu
 • nauka samodzielności
 • multimedialne nagrody

Program do działania wymaga:

 • MS Windows 2000*, XP*, Vista**, Mac OS 10.4 lub Mac OS 10.5
 • 29 MB (Windows 2000, XP), 66 MB (Windows Vista) wolnej przestrzeni na twardym dysku
 • karty dźwiękowej
 • mikrofonu
 • myszy lub innego urządzenia wskazującego
 • zainstalowanego protokołu TCP/IP
  * minimum: Internet Explorer 5.5, procesor 500 MHz, 256 MB RAM
  ** minimum: procesor 800 MHz, 512 MB RAM

Program nie współpracuje z emulatorami napędów CD/DVD.