Kategorie

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

EuroPlus+ Angielski dla dzieci „Nicole and Tommy”

  • Producent: YDP (Young Digital Planet)
  • Cena brutto: 69,00 zł
  • (Cena netto: 56,10 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Zastosowanie: w domu
Dla kogo: dzieci w wieku 6 - 10 lat
Poziom: podstawowy

 

Opis

Prosto i atrakcyjnie uczy zwrotów obejmujących tematykę taką jak Rodzina, W domu, W szkole, Zabawki, Zwierzęta oraz bardziej zaawansowaną: Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby i inne. Nowoczesne rozwiązania multimedialne sprawiają, że nauka jest interesująca i skuteczna.

W programie wykorzystano system prezentacji multimedialnych - kolorowych, udźwiękowionych obrazków umożliwiający dziecku naukę prawidłowej wymowy. Wbudowano funkcję słownika, w  którym uczeń łatwo odnajdzie interesujące go wyrazy. Główną ideą programu jest nauka przez zabawę. Podczas emocjonujących zadań wraz z głównymi bohaterami programu - rówieśnikami dziecka, uczeń skutecznie i intuicyjnie przyswaja angielskie słownictwo.

Słówka na obrazkach 
Program oparty jest na multimedialnej prezentacji angielskich wyrazów w formie kolorowych obrazków. Wszystkie słówka są udźwiękowione, co umożliwia dziecku poznanie ich prawidłowej wymowy. Dzięki funkcji Słownika dziecko szybko i łatwo odnajdzie interesujący go wyraz. 

Nauka poprzez zabawę 
Nicole i Tommy to rówieśnicy użytkownika, którzy towarzyszą mu podczas rozwiązywania zadań. Ćwiczenia specjalnie zaprojektowano tak, aby uczeń, wykonując je, bawił się i jednocześnie skutecznie przyswajał sobie angielskie słownictwo. 

Profesjonalna oceny wymowy 
Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania mowy, dziecko jest w stanie samo określić swoje postępy – po wypowiedzeniu do mikrofonu danego słowa lub wyrażenia może je porównać z nagraniem oryginalnym. 

Bogactwo atrakcyjnych dodatków 
Program wyposażono w atrakcyjne narzędzia wszechstronnie rozwijające umiejętności dziecka (m.in. Alfabet, Liczby, Gry językowe). Dzięki gotowym do wydruku czarno-białym ilustracjom, które są plastycznym odpowiednikiem słówek, mali użytkownicy będą mogli uczyć się także bez wykorzystania komputera. 

Motywacja do nauki 
Dzięki zamieszczeniu w programie kilkunastu testów sprawdzających, możliwe jest sprawdzenie stopnia opanowania przez dziecko wiedzy. Prawidłowe wykonanie ćwiczeń jest nagradzane pojawieniem się ciekawej animacji, a poprawne rozwiązanie wszystkich zadań w kursie zostaje uhonorowane dyplomem, który po wydrukowaniu można uroczyście wręczyć dziecku.

 

Zalety programu

  • System rozpoznawania mowy  
  • 450 angielskich słówek  
  • 210 interaktywnych ćwiczeń  
  • Mnogość kolorowanek  
  • Wiele multimedialnych testów 

Zdjęcia z programu

ANT-1ANT-2ANT-3ANT-4