Kategorie

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

eduROM - Strefa G klasa 1 (Gimnazjum)

  • Producent: YDP (Young Digital Planet)
  • Cena brutto: 249,00 zł
  • (Cena netto: 202,44 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Materiał dydaktyczny

Materiał dydaktyczny zawarty na eduROMach obejmuje najważniejsze przedmioty obowiązujące w zreformowanej szkole podstawowej (Język polski, Matematyka, Przyroda, Historia i społeczeństwo) i gimnazjum (Język polski, Matematyka, Fizyka, Geografia, Biologia, Historia, Chemia). Treści dydaktyczne zawarte na każdym z eduROMów odpowiadają co najmniej 100 godzinom efektywnej nauki.

Filmy wideo i animacje

Wykorzystanie mediów i technologii informacyjnej dogłębnie objaśnia uczniowi wszystko, co dzieje się wokół niego. W każdym programie znajduje się kilkadziesiąt filmów wideo i trójwymiarowych prezentacji, które mają na celu przybliżenie uczniowi danego przedmiotu.

Testy

Po każdej lekcji i po każdym rozdziale umieszczone zostały ćwiczenia sprawdzające. Ich systematyczne rozwiązywanie stanowi doskonały sposób utrwalania nowych wiadomości.

Programy narzędziowe

W każdym programie znajdują się specyficzne programy narzędziowe, charakterystyczne dla danego przedmiotu. W geografii są to m.in. interaktywne mapy; w biologii galeria gatunków; w chemii układ okresowy pierwiastków. Oprócz tego każdy z eduROMów zawiera:

Biogramy - dostarcza podstawowej wiedzy o znanych postaciach ze świata nauki.

Słowniczek - obejmuje kilka tysięcy terminów z różnych dziedzin nauki, objaśnionych w przystępny sposób.

Przeglądarkę zdjęć i ilustracji - daje możliwość obejrzenia w maksymalnym powiększeniu tysięcy ilustracji.

Dodatkowe opcje

Program eduROM został wyposażony w aplikacje nie tylko ułatwiające pracę z programem, ale również systematyzujące wiedzę ucznia:

Zapamiętaj! - wykaz najważniejszych wiadomości, które należy zapamiętać z danej lekcji i z danego przedmiotu

Notatki - elektroniczny zeszyt umożliwiający tworzenie własnych notatek

Szukaj - możliwość wyszukiwania interesujących informacji według kategorii i słów kluczowych

Zakładki - możliwość "zapamiętywania" najważniejszych lub najciekawszych stron w danym przedmiocie


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o kolejnych nagrodach przyznanych produktom Young Digital Planet.
W VIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku, którego organizatorem jest Komitet Ochrony Praw Dziecka nagrodzone zostały następujące programy:

  • Seria eduSensus - Nagroda Główna w kategorii MULTIMEDIA
  • Seria gier edukacyjnych eduROM - Wyróżnienie w kategorii MULTIMEDIA

Według głównych założeń konkursu nagrodzone produkty powinny bawić i uczyć jednocześnie oraz pozytywnie wpływać na rozwój dziecka. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie produkty YDP zyskały uznanie Kapituły.